Abone Olun Karlı Çıkın ..!

    Oluşturduğumuz abonelik sistemi ile tanıdığımız bildiğimiz aynı kişilere hizmet vererek , güvenli  ve rahat çalışmak istiyoruz. Bel ki sizde tanıdığınız ve bildiğiniz aynı kişi ve firmadan  çilingir hizmeti ve ürün alarak aynı rahatlık ve güvenliği yaşamak istersiniz.

    Abone olduğunuzda bir numaranız olacak ve daha bizi ararken tanınacaksınız. Böylece adres tarifi, tutanaklar , kendinizi tanıtma , evin size ait olduğunu kanıtlama , vs. gibi zaman kaybettiren ayrıntılarla uğraşılmayacak. Sadece sorunun çözülmesine odaklanabileceğiz. Ayrıca indirim ve  kampanyalarımızdan yararlanabileceksiniz. Konuşmasanız dahi mobil hattımızdan bizi çaldırmanız bile sizi geri aramamız veya  kayıtlı adresinize gelmemiz için yeterlidir.

    Abonelik için bir şart ve ücret gerekmiyor. Fakat ancak yakın semtlere ekonomik hizmet verebiliriz.  Amacımız su ve tüp servisi  gibi çilingir hizmeti sağlamaktır. Bu abonelik hizmeti bir taahhüt değildir, bizim ve sizin için  bağlayıcı bir anlaşma değildir. Bizden hizmet almanız ya da size hizmet vermemiz mecbur edilemez ve hak olarak talep edilemez.

    Fakat  iletişim , ulaşım ve pratiklik açısından kolaylık sağlamak. Hesap sorabileceğiniz , daima bir muhatap bulabileceğiniz , uzman ve ekonomik bir 24 saat çilingir servisi sunmayı istiyoruz.  Sizinle tanışmak , güvenmek , güvenilmek , huzurlu ve iç rahatlığı veren , biz kazanırken sizinde kazançlı çıkacağınız  bir ortam yaratmak istiyoruz.

    İşinde uzman ,  belgeli  , modern ekipmana sahip , gelişen , daima ulaşılabilir olmaya çalışan , iyi ürün ve hizmeti ekonomik olarak vermeye çalışan kişilerle çalışmak istersiniz değil mi?  O zaman abone olun...!

 

Abone olmak için...

  Bize yazın yada arayın. Telefon ve adres bilgileriniz alınacak , size abone numarası verilecek bu numara ile tanınacak ve hizmet alacaksınız.