Garantili Aracın İmmobilizerli Oto Anahtarı Kaybolursa     Anahtarınızın kayıp - çalıntı durumunu belgelediğinizde kaskonuz büyük ihtimalle tüm masraflarınızı karşılayacaktır. Fakat aracınız garantili olduğundan aracınızın servisi bu türlü bir müdahale ile immobilizer oto anahtar yaptırmanız durumunda bunun garantiyi etkileyeceğini belirtebilir.
      Yeni anahtar yapma, eski anahtarı silme işlemleri aracınızın immobilizer sistemine müdahale gerektireceğinden bu durumda çok haklıdırlar.

     Bu nedenle sorunu servisiniz ile birlikte çözmeye çalışmalısınız. Yada servisten izin alabilirsiniz. Bazı servisler her şart altında ücretsiz tüm sistemi değiştiriyor. Bazıları ise garantiye dahil etmiyor.

     Çoğu durumda gendi gözetim ya da bilgileri dahilinde yetkin bir immobilizer ustası  anahtarcının müdahalesine izin veriyorlar.

      Zaten genelde immobilizer anahtar yapma işlemleri,servis vasıtası ile yapılırsa, servislerle anlaşması olan uzman bir anahtarcı tarafından yapılıyor.


 

       İmmobilizer oto anahtar , kumanda , kilit ve çilingir hizmetleri için İzmir-Hatay'dan 7/24  0 535 289 22 69 bize ulaşın.