STRESE GİRMEDEN YAŞAYIN

   Anahtarı arkasında unuttuğu için kendine kızanlar. Kapıyı tekmeleyenler. Çocuğu anahtarı içeride unuttuğu için çocuğuna kızan, azarlayanlar. Evine giremeyeceği korkusuyla ağlayanlar. Anahtarı olduğu halde evine giremeyenler. İçeride olanı merak edip endişelenenler. Çilingire vereceği parayı içine sindiremeyenler. Yada parası olmadığı anda dışarıda kalanlar. Kapıyı - camı kırmayı , balkona tırmanmayı düşünenler.

   Hiç beklemediğimiz anda başımıza gelebilecek bu stres yüklü olaylar gücümüzü tüketmesin. Neyse ki hepsinin çözümü var. Hiç birimiz bu olaylardan muaf olamasak ta önceden engelleyebilme olanağına sahibiz. Ek bir güvenlik önlemi alarak önceden bu duruma hazırlıklı olabilirsiniz. Siz ve ev halkınız anahtarınızı sık unutuyorsanız ve dışarıda kalıyorsanız. Mandallı barel kullanarak ve anne yada kardeşinizde yedek bir anahtar bulundurarak dışarıda kalmaktan kurtulabilirsiniz.

    Fakat her şeye rağmen dışarıda kaldıysanız ve aksi bir durum olarak o an yeterli paranız yoksa üzülmeyin. Sonuçta her şey para değil. İnanıyorum ki vicdanlı bir çilingir  mağduriyetinizi anlayacak orta bir yol bulacaktır. Kapınızı açacak ve ödemeyi ertesi gün yada daha sonra yapacağınıza güvenecektir.

     Kapı kırmak, cam kırmak, balkona tırmanmak gibi daha tehlikeli ve masraflı olabilecek risklere girmenizi istemeyiz.

     Kilit Ek Güvenlik Önlemleri ve diğer sayfalarımızda size uygun bir ürün bulabilirsiniz.