Sayın Yönetici..

          Bina sakinleri adına hareket ederek,zorlu bir yaşam maratonu yanı sıra bu önemli işi de yapmak için zaman ayırmanızı takdir ediyoruz.
     Apt. güvenliği,tamir,onarım, vs. daha pek çok işi organize ediyor ve bizim adımıza bizi gözeterek çalışıyorsunuz. Kendi işiniz ve aile sorumluluklarınız yanında bu işi de üstlendiğiniz için teşekkür ederiz. Sizler iyi bir iş yaparak evimizde huzurla yaşamamızı ve güvenle uyumamızı sağlıyorsunuz. Aynı çatı altında yaşayan aileler topluluğu olarak bizi fikir birliği içinde ve bir arada tutuyorsunuz. Gurup olarak yaşamanın sorumluluklarını zaman zaman hatırlatarak nazikçe bazen uyararak bir nevi disiplin ederek yönlendiriyorsunuz. Bazı kişiler uyumsuzluk gösterseler de iyi olanlar adına her şeye devam ediyorsunuz .Size saygı duyuyoruz.

    Biz firma olarak en azından kapı güvenliğiniz için giriş-çıkış,otopark vs. kilit ve hidroliklerinin bakım ve ayarını cüzi bir
ücret karşılığı,yıllık bir sözleşme yaparak üstlenmek ve en azından yükünüzün bu kısmını paylaşmak istiyoruz.

  Kapı kapanmıyor,kapı çarpıyor,anahtar kırılmış kilidin içinde kalmış,vs. sorunlar için her seferinde ayrı ücret ödemeyin istiyoruz. Yıl boyunca her ay periyodik olarak kilitlerinizin bakım yapılması iyi olmaz mı? Bir sorununuz olduğunda tanıdığınız hesap sorabileceğiniz  ve kapı ve kilidinizi iyi tanıyan biri olması iyi değil mi?  Kapılarınızın kilit güvenliğini biz takip edelim.
Şehir içinde olduğumuz 7 gün 24 saat boyunca ihtiyacınız olduğunda hizmetinize hazır olacağız.

Teklifimiz ilginizi çektiyse bize ulaşın. Belki sizin farklı bir teklifiniz vardır.

Saygılarımızla..

Yire Çilingir